Fotoodmładzanie – sposób na młody wygląd skóry na lata!

Fotoodmładzanie – sposób na młody wygląd skóry na lata!

Skóra narażona jest każdego dnia na postępujące procesy starzeniowe. Można jednak je opóźniać. Świetne efekty daje fotoodmładzanie!

Procesy starzenia powodują, że skóra staje się bardziej wiotka, cienka, pojawiają się na niej widoczne zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności. Na szczęście istnieją zabiegi, z którymi można zapobiegać, a także niwelować te niedoskonałości. Jednym z nich jest zabieg z użyciem laserów, czyli fotoodmładzanie. Osobom chcącym zapisać się na fotoodmładzanie Kraków prezentuje długą listę adresów. Dlaczego warto skorzystać z tego zabiegu?

Na czym polega fotoodmładzanie skóry?

Zabieg fotoodmładzania skry jest możliwy dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii laserowych, czyli skoncentrowanego światła, które dociera do głębszych warstw skórnych.

Podczas zabiegu dochodzi wtedy do miejscowego, kontrolowanego uszkodzenia skóry poprzez oddziaływanie na hemoglobinę i melaninę. W rezultacie aktywuje on naturalne, wewnętrzne procesy regeneracyjne, aby skóra mogła odzyskać młodszy wygląd, a także prezentować się piękniej przez jeszcze dłuższy czas.

Co ważne, fotoodmładzanie może być prowadzone nie tylko na twarzy, ale również na ciele, na przykład na dekolcie, na szyi, na dłoniach.

Jakie są najważniejsze korzyści fotoodmładzania?

Obecnie zabieg fotoodmładzanie w Krakowie, a także w wielu innych miastach w kraju jest bardzo popularny.

Wśród najważniejszych korzyści zabiegu znajdują się:

  • doskonałe efekty – są znacznie lepsze niż w przypadku innych preparatów odmładzających
  • szerokie zastosowanie – fotoodmładzanie to zabieg rekomendowany na różne niedoskonałości skórne, nie tylko na zmarszczki czy wiotkość
  • szybka procedura – najczęściej wizyta w gabinecie trwa maksymalnie do 30 minut
  • bezpieczeństwo – wykonany pod okiem specjalisty jest także całkowicie bezpieczny – nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów chirurgii plastycznej
  • brak konieczności rekonwalescencji – po zabiegu można powrócić do codziennych czynności, pamiętając o przestrzeganiu zaleceń specjalisty

Kiedy warto zapisać się na fotoodmładzanie?

Zabieg fotoodmładzania jest uniwersalny i polecany jest na różne dolegliwości skórne pojawiające się na twarzy, szyi czy dekolcie. Może być on prowadzony na każdym typie skóry, chyba że pojawią się przeciwwskazania.

Fotoodmładzanie przeznaczone jest dla osób, które:

  • utraciły równomierny, rozświetlony wygląd skóry
  • posiadają liczne przebarwienia, na przykład posłoneczne, starcze
  • zauważają u siebie oznaki starzenia się skóry

Na czym polega zabieg fotoodmładzania skóry?

Procedura jest całkowicie bezbolesna, dlatego nie ma potrzeby wykonania znieczulenia. Czas trwania zabiegu to zwykle około 20-30 minut w zależności od obszaru zabiegowego.

W trakcie fotoodmładzania dochodzi do naświetlania głębszych warstw skórnych z użyciem lasera – bez naruszania wierzchniej warstwy naskórka. To powoduje, że zabieg ten jest również bardzo bezpieczny, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest zminimalizowane. Po zakończonym zabiegu pacjent może powrócić do normalnych czynności.

Gdy zatem pojawiają się problemy ze skórą, która traci swój młodzieńczy wygląd, warto wybrać fotoodmładzanie w Krakowie. To procedura, z którą młodością można cieszyć się jeszcze dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

32 − = 22

Powrót do góry