Masz asymetryczne usta? Ten zabieg nada im atrakcyjny wygląd

Masz asymetryczne usta? Ten zabieg nada im atrakcyjny wygląd

Nie każda kobieta ma pełne, symetryczne usta. W takim przypadku warto zdecydować się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Gdy usta nie są symetryczne, na przykład górna warga jest mniejsza od dolnej lub też brak symetrii widać w pionie, można skorygować je podczas specjalnego zabiegu. W takim przypadku warto rozważyć powiększanie ust w Instytucie Bielenda Kraków – przeprowadzona przez profesjonalnego lekarza procedura pozwoli na uzyskanie bardzo dobrych efektów widocznych od zaraz!

Na czym polega powiększanie ust?

Zabieg powiększania ust w gabinecie medycyny estetycznej polega na wstrzyknięciu w nie kwasu hialuronowego. To popularny związek o działaniu wypełniającym, który ma na celu poprawę wyglądu twarzy. Powiększanie ust, które połączone jest również z ich modelowaniem, służy do korekty kształtu, podkreśla kontur warg, a także dodatkowo redukuje drobne zmarszczki i poprawia ich nawilżenie. Procedura jest szybka i daje efekty widoczne od razu. Czas ich utrzymywania się to nawet ponad 1 rok!

Czym jest kwas hialuronowy?

Stosowany podczas zabiegu powiększania ust kwas hialuronowy jest dobrze znanym związkiem każdej kobiecie, która dba o siebie. Jest to substancja o działaniu nawilżającym, ponieważ wiąże ona cząsteczki wody. Również pełni funkcję wypełniacza – powoduje wypełnienie wolnych przestrzeni między tkankami, aby nadawać im odpowiedni poziom elastyczności, jędrności. Kwas hialuronowy dodawany jest do wielu kosmetyków, ale również stosowany jest podczas zabiegów medycyny estetycznej, na przykład wypełniania zmarszczek. Również jest on wykorzystywany przy zabiegach na usta, aby nadać im pożądany wygląd i kształt.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – kiedy warto?

Zabieg polegający na powiększaniu i modelowaniu ust z użyciem kwasu hialuronowego polecany jest u każdej kobiety, która nie jest do końca zadowolona z wyglądu tej części swojej twarzy. Z tą procedurą można również zredukować efekt asymetrycznych ust, a przy tym nadać im większą objętość, aby wyglądały bardziej kobieco. Efekt uzgadnia się wtedy z lekarzem przeprowadzającym zabieg. Może on również doradzić, jaki efekt korekcji ust będzie najlepszy.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększenia ust z użyciem kwasu hialuronowego nie jest skomplikowany. Zwykle trwa on około 15 minut. Pacjentka po jego wykonaniu może wrócić do domu. W pierwszej kolejności przeprowadza się konsultację – lekarz sprawdza usta, sugeruje najlepsze poprawki, a także wyklucza ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Następnie można przejść do jego wykonania. Procedura może być wykonana w znieczuleniu miejscowym – to znieczulenie podobne do tego u dentysty. Lekarz obstrzykuje wtedy usta i rozprowadza preparat. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się objawy jak obrzęki, zaczerwienienie, krwiaki, jednak zanikają on po paru dniach.

Podsumowanie

Gdy masz kompleksy na punkcie swoich ust, które nie są symetryczne, pomyśl o skorzystaniu z zabiegu jak powiększanie ust. Efekt można zauważyć od razu po przeprowadzeniu procedury!

Jeden komentarz do “Masz asymetryczne usta? Ten zabieg nada im atrakcyjny wygląd

  1. Trochę nie na temat, ale warto dmuchać na zimne, dobrze jest zadać sobie pytanie czy posiadasz jakąś chorobę autoimmunologiczną, bądź posiada ją ktoś w Twojej rodzinie, ale u Ciebie nie występują żadne objawy?
    Pytam, bo u osób z takimi schorzeniami zastrzyki z kwasu hialuronowego bywają odrzucane przez organizm. Kwas po wstrzyknięciu zbija się w grudy i wygląda nieestetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

34 − 32 =

Powrót do góry